לאחר ההובלה

הסבלים העבירו למיקום החדש את כל המטען שלכם. כעת עליכם לגמור את תהליך ההובלה: זכרו שבמדינתנו מקובל לעניק לסבלים טיפ על עבודתם, במיוחד במידה ואתם מרוצים מהעבודה שהם ביצעו בהובלה.

אל תשכחו להוציא שוב את הרשימה של החפצים אותה הכנתם עוד מלפני ולבדוק נוכחות כל חפץ במיקום החדש, שהכול במקומו ושום דבר לא אבד בזמן ההובלה.

שירות סידור וארגון – כיום הרבה חברות הובלה מציעות, בנוסף לשירות ההובלה עצמה גם שירות סידור וארגון. שירות הסידור והארגון מטרתו לסייע לכם להסתדר בבית החדש. בשביל הגשת השירות, שולחת החברה נציג הבודק את תנאי ומידות הבית, את הריהוט והציוד שאתם רוצים למקם בדירה ועוד תנאים אחרים הקשורים למיקום חפצים במיקום החדש.

לאחר שהעריכה את כל הנתונים הרלוונטיים מציעה חברת הסידור והארגון את הסידור שנראה להם כסידור המיטבי למיקום הנתון וחפצים אותם אתם רוצים למקם. כמו כן, יכול שירות הסידור והארגון גם לייעץ לגבי מאילו חפצים מומלץ להיפטר שכן לא תזדקקו להם ואילו רהיטים או ציוד כדאי לכם לרכוש.

חברות סידור וארגון רבות גם מציעות שירותים של סידור מיוחד, לפי בקשות הלקוח – הדוגמה הנפוצה ביותר היא סידור המבוצע לפי עקרונות הפנג-שואי – לאספקת הרמוניה ושלווה בבית או במשרד שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *